Historia firmy
2005
POWSTANIE AG-TOM CENTRUM KAMIENIA

Firma AG-TOM CENTRUM KAMIENIA działa w Czekanowie od 2005 roku i zajmuje się głównie sprzedażą najwyższej jakości kamienia naturalnego. Początkowo była to kostka granitowa, nieliczne grysy i otoczaki ogrodowe oraz kruszywa, takie jak: mieszanka granitowa, kliniec, tłuczeń, żwir, piasek. 
2007
INTENSYWNY ROZWÓJ FIRMY

Dzięki dużym inwestycjom, tzn. powiększaniu powierzchni, zakupowi maszyn ciężkich i samochodów transportowych nastąpił intensywny rozwój firmy. W ofercie sprzedaży zaczęło pojawiać się dużo nowych, ciekawych kamieni ozdobnych, o różnej kolorystyce, rozmiarze, formie i zastosowaniu. Surowce dekoracyjne takie jak np.: łupek szarogłazowy, gnejs, piaskowiec czy płytki kamienne znalazły zastosowanie przy zakładaniu skalniaków, oczek wodnych, stawianiu murków i ścianek.  
2009
WYROBY Z BETONU

W 2009 roku w naszej sprzedaży pojawiły się też wyroby betonowe; w tym kostka betonowa, krawężniki, palisady oraz płyty tarasowe.
2012
PIERWSZY IMPORT KAMIENIA

Od 2012 roku zaczęliśmy importować kamień z zagranicy. Początkowo była to Grecja i Bułgaria. Z czasem oferta handlowa została poszerzona o Włochy, Chiny, Turcję, Indie . Dzięki tym produktom na placu sprzedaży zrobiło się kolorowo a klienci wpadają w podziw!
2012
KAMIEŃ W DEKORACJI WNĘTRZ

Kamień znalazł też zastosowanie wewnątrz. Zainteresowaniem zaczęły cieszyć się nieformatyzowane płytki kamienne. Występują one w różnych kolorach i mogą być stosowane na ścianach, posadzkach czy schodach.
2016
KAMIENNE PANELE

Od dwóch lat w sprzedaży dostępne są również panele kamienne. Do obejrzenia na nowej ekspozycji w ponad 40 kolorach!
2017
EKO-BORD

Ogromną popularnością w ostatnim sezonie cieszyły się krawężniki plastikowe ‘Eko-bordy’, które z łatwością można profilować i tworzyć w ogrodzie ciekawe aranżacje.

Na chwilę obecną jesteśmy już doświadczoną firmą kamieniarską. A dzięki rzetelności i konkurencyjnym cenom nasze produkty znajdują szeroką gamę odbiorców w kraju a nawet za granicą.
Misja firmy
Zdajemy sobie sprawę, że kamień pozostaje niedoścignionym materiałem budowlanym i dekoracyjnym, w związku z czym dokładamy wszelkich starań aby powiększać i urozmaicać asortyment. Dzięki wielu nowościom, które obecnie posiadamy w naszej ofercie, z pewnością możemy przekształcić Państwa ogród i otoczenie w miejsce, o którym zawsze marzyliście. Nasi pracownicy udzielą Państwu fachowej porady oraz dostarczą towar we wskazane miejsce.

Zapraszamy do siedziby naszej firmy. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!
Logistyka

Usługi logistyczne i transportowe świadczymy z użyciem wyspecjalizowanego sprzętu, oraz z pomocą wykwalifikowanych pracowników. Nasze towary docierają do nas zarówno drogą lądową, jak i morską. Towar pakowany jest w worki typu Big Bag (max do 1200 kg), lub małe woreczki 20-kilowe. W zależności od potrzeb naszych klientów możliwe jest zamówienie mixów z użyciem obu typów wspomnianych worków, bądź sprzedaż towaru luzem.

Oferujemy dowóz do klienta na życzenie – za dopłatą.

Towar przewozimy z użyciem pojazdów o różnych stopniach ładowności – maksymalnie do 8 ton. W szczególnych przypadkach istnieje możliwość zamówienia wywrotki o ładowności około 25 ton.